Büroların Dikkatine !

Pandaforumx.com ve [email protected] Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:.cid.56525661304ce122
[email protected] ve [email protected]

BETMOD HER GÜN %25 PAPARA BONUSU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BETMOD DESTEK

Büro Destek
5-201208-37a8276830f743c89f5adee14d19d498.jpg

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Her gün çevirimsiz %25 Papara bonusu!

%25 Cevrimsiz PAPARA Yatırım Bonusu

Haftanın 7 günü, 24 saat PAPARA yatırımlarınıza çevrim şartsız %25 bonus kazanma fırsatı sadece BetMod'da!

Başlangıç Tarihi: 01.12.2020

Bitiş Tarihi: -

Geçerli Yatırım Yöntemleri: Papara

Kurallar ve Şartlar

1.)Tüm Papara yatırımlarınıza çevrim şartsız %25 yatırım bonusu promosyonundan 7/24 faydalanabilirsiniz.

2.) %25 Çevrimsiz yatırım bonusu promosyonundan faydalanabilmek için yatırım talebi oluştururken sayfada bulunan ‘%25 Bonus’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

3.) Geçmişe dönük işlemler bu bonustan yararlanamamaktadır.

4.) BetMod bu promosyon boyunca doğacak herhangi bir teknik sorundan oyuncunun etkilenmesi durumunda sorumluluk kabul etmemektedir.

5.) Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden BetMod hesabı kapatılır ve tüm bakiyesi silinir.

6.) BetMod herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kuralları ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

7.) BetMod, gerekli gördüğü durumlarda üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. BetMod, bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançlarını bloke etme hakkını saklı tutar.

8.) BetMod'da her yatırımınız için yalnızca 1 promosyondan faydalanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla yatırım promosyonundan yararlanamazsınız.

9.)Herhangi bir anlaşmazlık durumunda BetMod tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

10.)BetMod Genel Kuralları ve Şartları geçerlidir.

Bonus Kuralları

1.) )Yatırım Bonusu ile Ana Bakiye Aynı Maça Oynanamaz, Her ne tür Yatırım bonusu alınırsa alınsın çevrim Şartı 2 Katıdır. (Alınan bonusun sadece) Ana Bakiye ile Tekli Maçlarda 1,80 oran ve üstü, Kombine maçlarda ise her maç 1,40 oran ve üstü olması gerekmektedir. Alınan Yatırım Bonusları 2 Katı çevrime tabidir Tekli Maçlarda 1,80 oran ve üstü, Kombine maçlarda ise her maç 1,40 oran ve üstü olması gerekmektedir. Aksi takdirde bonus ve bonus kazancınız silinecek

2.) Almış olduğunuz bonus ile kazanç sağlayıp çekim yapmanız durumunda bonusun bakiyenizden kesilmemesi için çevrim şartlarını tamamlamış olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde almış olduğunuz bonus bakiyenizden düşülecektir.E-spor , Tombala , Zeplin , Canlı Oyunlar , Plinko ve Poker Lobisi oyunları çevrim şartına dahil değildir


 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst